0
چوونەژوورەوە تۆماركردن KU
KurdishEnglishArabic
پێشبینی توپی پێ
گرەوکردنی ڕاستەوخۆ
خاڵ
پۆکەر
گازينۆى يارى تاوڵە
یاری پەقاندن
گازينۆ
دیاریەکانی تایبەت
پشتگيرى
هاوکاری
International
World Cup, Group B
Portugal
-
-
Morocco
inprogress
16:30
Iran
-
-
Spain
دەستى پێ نەكرد
22:30
International
World Cup, Group A
Uruguay
-
-
Saudi Arabia
دەستى پێ نەكرد
19:30
Lithuania
A Lyga
Suduva Marijampole
-
-
FK Jonava
دەستى پێ نەكرد
21:30
Vmfd Zalgiris
-
-
FK Palanga
دەستى پێ نەكرد
19:30
Malaysia
Super League
Johor Darul Takzim FC
-
-
Terengganu FA
inprogress
17:30
Kedah
-
-
Kuala Lumpur FA
دەستى پێ نەكرد
17:30
Norway
1st Division
Viking FK
-
-
Floro
دەستى پێ نەكرد
20:30
Brazil
Brasileiro Serie B
Ponte Preta SP
1
1
CSA AL
Finished
02:45
Avai SC
3
3
Guarani SP
Finished
05:00
Japan
J.League 2
Niigata Albirex
1
5
Ventforet Kofu
Finished
14:30
Philippines
Philippines Football League
Stallion Laguna FC
4
0
Global Cebu FC
Finished
11:30
Ceres-Negros FC
4
1
JPV Marikina FC
Finished
15:30
Davao Aguilas
3
1
Kaya FC
Finished
12:30
Stallion Laguna FC
-
-
Kaya FC
دەستى پێ نەكرد
15:30
International Clubs
Club Friendly Games
FC Spartak-2 Moscow
0
1
Veles
Finished
12:30
Malmo FF
2
0
Molde FK
Finished
13:30
Heidelberg United SC
3
2
Avondale FC
Finished
14:00
FK Teplice
-
-
FC Mas Taborsko
دەستى پێ نەكرد
19:30
MFK Zemplin Michalovce
-
-
FK Tatran Liptovsky Mikulas
دەستى پێ نەكرد
18:30
Vysocina Jihlava
-
-
Spartak Trnava FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
FC Zbrojovka Brno
-
-
Slovan Bratislava
دەستى پێ نەكرد
19:00
Sapfir Kramatorsk
-
-
Forum-Avto Kramatorsk
دەستى پێ نەكرد
19:30
Dac 1904 Dunajska Streda
-
-
1 SC Znojmo
دەستى پێ نەكرد
19:30
FC Wacker Innsbruck
-
-
Ludogorets Razgrad
دەستى پێ نەكرد
20:00
SVG Bleiburg
-
-
NK Rudar Velenje
دەستى پێ نەكرد
20:30
Videoton FC
-
-
KSV 1919
دەستى پێ نەكرد
20:30
SK Sered
-
-
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
دەستى پێ نەكرد
20:30
NK Domzale
-
-
Vardar Skopje
دەستى پێ نەكرد
20:30
KSK Heist
-
-
KV Mechelen
دەستى پێ نەكرد
22:00
International Youth
U19 Friendly Games, Women
Bosnia & Herzegovina
1
0
Slovenia
Finished
13:30
Brazil
U23 Brasileiro
Santa Cruz PE
1
1
Atletico GO
Finished
02:00
Australia
NSW Premier League, Women
Fnsw Institute
-
-
North Shore Mariners
Finished
14:00
Finland
Veikkausliiga
FC Honka
-
-
Seinajoen JK
دەستى پێ نەكرد
20:00
Kuopio PS
-
-
HJK Helsinki
دەستى پێ نەكرد
20:00
Ilves
-
-
FC Lahti
دەستى پێ نەكرد
20:00
Turku PS
-
-
FC Inter Turku
دەستى پێ نەكرد
20:00
Vaasa PS
-
-
IFK Mariehamn
دەستى پێ نەكرد
20:00
Australia
Sunshine Coast Premier League Reserve
Coolum Fc
1
2
Kawana Sc
Finished
13:00
Australia
Sunshine Coast Premier League
Coolum Fc
-
-
Kawana Sc
Finished
15:00
Finland
Ykkonen
KPV Kokkola
-
-
FC Ktp
دەستى پێ نەكرد
20:00
AC Kajaani
-
-
Hifk
دەستى پێ نەكرد
20:00
AC Oulu
-
-
JJK Jyvaskyla
دەستى پێ نەكرد
20:00
FF Jaro
-
-
FC Haka Valkeakoski
دەستى پێ نەكرد
20:00
Klubi 04
-
-
Ekenas Idrottsforening
دەستى پێ نەكرد
20:00
Kazakhstan
First Division
FC Altay
-
-
Maktaaral
inprogress
16:30
FC Okzhetpes
-
-
FK Kaspiy Aktau
inprogress
16:30
Taiwan
Intercity League
National Sports Training Center
-
-
Fc Taicheng Lions
Finished
15:30
Brazil
Carioca, Serie B1
Santa Cruz FC RJ
-
-
Artsul
inprogress
17:30
Bonsucesso
-
-
Duque de Caxias RJ
دەستى پێ نەكرد
22:30
Barra Da Tijuca
-
-
America RJ
دەستى پێ نەكرد
22:30
Olaria RJ
-
-
Friburguense RJ
دەستى پێ نەكرد
22:30
Belarus
Cup, Women
FC Neman
-
-
FC Zorka-BDU
inprogress
17:00
FC Minsk
-
-
FK Nadezhda Sdjushor 7 Mogilev
inprogress
17:30
Vietnam
2nd Division
Phu Dong FC
4
0
Binh Thuan
Finished
13:30
Russia
Zone Golden Ring
4 Sada Vologda
-
-
FC Cherepovets
دەستى پێ نەكرد
19:30
MFk Rybinsk
-
-
Sshor Volga Tver Region
دەستى پێ نەكرد
19:30
Northern Ireland
Premier League, Women
Newtownabbey Strikers WFC
-
-
Glentoran Belfast United
دەستى پێ نەكرد
23:30
Linfield Ladies
-
-
Derry City Ladies
دەستى پێ نەكرد
23:30
Brazil
U20 Pernambuco
Santa Cruz PE
-
-
Vera Cruz PE
دەستى پێ نەكرد
22:30
Estonia
Meistriliiga Women
Tallinna FC Levadia
-
-
FC Flora Tallinn
دەستى پێ نەكرد
21:30
Russia
Saint Petersburg Higher League
Std Petrovich
-
-
Parus
دەستى پێ نەكرد
21:30
Finland Amateur
3 Division Turku
Tuwe
-
-
Masku
دەستى پێ نەكرد
20:30
Poland
IV Liga, Playoffs
KS Ruch Radzionkow
-
-
KS Polonia Bytom SA
دەستى پێ نەكرد
20:30
Ukraine
Vyscha League Kirovohrad Region
Olimpik Kirovograd
-
-
FK Novoukrainka
دەستى پێ نەكرد
20:30
Ukraine
Persha League Rivne Region
FC Malynsk
-
-
FC Sadove
دەستى پێ نەكرد
19:30
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
VPK Agro Magdalinovka
7
0
Fc Kryvbas Kriviy Rih
Finished
12:30
Fc Nikopol
-
-
HFC Penuel Kriviy Rih
inprogress
17:30
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
Vityaz Podolsk
-
-
FC Stars Kolomna
دەستى پێ نەكرد
19:30
Peresvet Domodedovo
-
-
FC Kolomna-2
دەستى پێ نەكرد
19:30
FC Istra
-
-
Titan Klin
دەستى پێ نەكرد
19:30
Lobnya
-
-
Saturn-2 Ramenskoe
دەستى پێ نەكرد
19:30
Russia
Rostov Region Championship
Sbornaya RO Rostselmash
-
-
Nadezhda Novoshakhtinsk
دەستى پێ نەكرد
19:30
Bataysk 2018
-
-
Kobart
دەستى پێ نەكرد
19:30
Poland
U19 Championship
Escola Varsovia Warszawa
-
-
Dab Przybyszow
دەستى پێ نەكرد
19:30
Bulgaria
Cup of Bulgaria, Women
Enko Plovdiv
-
-
FC NSA Sofia
دەستى پێ نەكرد
19:00
Sevlievo
-
-
Fc Sportika Blagoevgrad
دەستى پێ نەكرد
19:00
Russia
Republic of Bashkortostan Championship
Sterlitamak-2
-
-
Start-altair Ufimskiy Rayon
دەستى پێ نەكرد
18:30
Ukraine
Vyscha League Khmelnytskyi Region
FK Khmelnitsky
-
-
Sluch Krasilov
دەستى پێ نەكرد
18:30
Brazil
U20 Carioca, Serie B
Barra Da Tijuca
-
-
America RJ
دەستى پێ نەكرد
18:30
Olaria RJ
-
-
Friburguense RJ
دەستى پێ نەكرد
20:30
Georgia
U19 Soccer League
FC Gagra
-
-
Locomotive Tbilisi
inprogress
17:30
Dinamo Tbilisi
-
-
FC Samtredia
دەستى پێ نەكرد
19:30
Brazil
Catarinense, Serie B
Almirante Barroso
-
-
Juventus SC
دەستى پێ نەكرد
23:30
 
فورمی گرەو
جياوازى نييە لە گرەوت .