0
چوونەژوورەوە تۆماركردن KU
KurdishEnglishArabic
پێشبینی توپی پێ
گرەوکردنی ڕاستەوخۆ
خاڵ
پۆکەر
گازينۆى يارى تاوڵە
یاری پەقاندن
گازينۆ
دیاریەکانی تایبەت
پشتگيرى
هاوکاری
International
International Friendly Games
France
-
-
Republic of Ireland
دەستى پێ نەكرد
23:30
Turkey
-
-
Iran
دەستى پێ نەكرد
22:45
Italy
-
-
Saudi Arabia
دەستى پێ نەكرد
23:15
Portugal
-
-
Tunisia
دەستى پێ نەكرد
23:15
Republic of Korea
-
-
Honduras
دەستى پێ نەكرد
15:30
Bosnia & Herzegovina
-
-
Montenegro
دەستى پێ نەكرد
20:30
Kenya
-
-
Equatorial Guinea
دەستى پێ نەكرد
16:30
Uruguay
Primera Division, Intermedio, Serie A
CA Cerro
-
-
Liverpool Montevideo
inprogress
00:45
Belarus
Vysshaya League
BATE Borisov
-
-
Isloch
دەستى پێ نەكرد
20:15
Neman Grodno
-
-
Torpedo Belaz Zhodino
دەستى پێ نەكرد
22:15
Paraguay
Primera Division, Apertura
Cerro Porteno
-
-
General Diaz
inprogress
01:00
SOL De America
-
-
Olimpia Asuncion
inprogress
01:00
Deportivo Santani
-
-
Sportivo Luqueno
دەستى پێ نەكرد
03:10
Venezuela
Segunda Division
Ucv FC
-
-
Lala FC
inprogress
00:30
Union Local Andina
-
-
Deportivo JBL Del Zulia
دەستى پێ نەكرد
20:00
Peru
Segunda Division
Atletico Grau
-
-
Deportivo Hualgayoc
inprogress
00:30
Cesar Vallejo
-
-
Union Huaral
inprogress
00:30
Guatemala
Liga Nacional, Clausura Playoffs
Deportivo Guastatoya
-
-
CSD Xelaju MC
inprogress
01:00
Brazil
Brasileiro Serie A
Ceara CE
-
-
Gremio RS
دەستى پێ نەكرد
02:30
America Mineiro MG
-
-
SAO Paulo SP
دەستى پێ نەكرد
02:30
Iceland
Urvalsdeild
Valur Reykjavik
-
-
Breidablik Kopavogur
inprogress
00:30
FH Hafnarfjordur
-
-
Fylkir Reykjavik
دەستى پێ نەكرد
23:45
Romania
Liga 1, Relegation round
CS Gaz Metan Medias
-
-
Juventus Bucuresti
دەستى پێ نەكرد
19:30
ACS Poli Timisoara
-
-
Dinamo Bucuresti
دەستى پێ نەكرد
22:15
Brazil
Brasileiro Serie D, Group A5
Moto Clube MA
-
-
Assu RN
inprogress
01:30
Peru
Primera Division, Apertura
Alianza Lima
-
-
Sport Boys Association
inprogress
01:30
Real Garcilaso
-
-
Deportivo Binacional
دەستى پێ نەكرد
03:45
Chile
Primera Division
Audax Italiano La Florida
-
-
Union Espanola
دەستى پێ نەكرد
02:00
Chile
Primera B
CD Cobreloa Calama
-
-
CSD Barnechea
دەستى پێ نەكرد
00:30
CD Cobresal
-
-
Santiago Wanderers
دەستى پێ نەكرد
00:00
Deportes Copiapo
-
-
Nublense
دەستى پێ نەكرد
00:00
CSD Rangers
-
-
Deportes La Serena
دەستى پێ نەكرد
04:30
Brazil
Brasileiro Serie D, Group A4
Ferroviario CE
-
-
Cordino MA
inprogress
01:30
Brazil
Brasileiro Serie D, Group A17
Mogi Mirim SP
-
-
Prudentopolis PR
inprogress
01:30
Brazil
Brasileiro Serie D, Group A11
AA Aparecidense
-
-
Novoperario FC MS
inprogress
01:30
Ecuador
Serie A, Primera Etapa
Guayaquil City FC
-
-
CSD Macara
inprogress
01:30
Club Sport Emelec
-
-
Barcelona SC
دەستى پێ نەكرد
05:00
Brazil
Brasileiro Serie D, Group A13
Novorizontino SP
-
-
Americano RJ
inprogress
01:30
Brazil
Brasileiro Serie D, Group A16
Novo Hamburgo RS
-
-
Ferroviaria SP
inprogress
01:30
Venezuela
Primera Division, Apertura, Playoffs
Estudiantes De Merida
-
-
Zamora FC
inprogress
01:30
Indonesia
Liga 1
Persela Lamongan
-
-
PS Tira
دەستى پێ نەكرد
18:00
Psis Semarang
-
-
PS Mitra Kukar
دەستى پێ نەكرد
18:00
Brazil
Brasileiro Serie D, Group A6
America RN
-
-
Imperatriz MA
inprogress
01:30
USA
Major League Soccer
Sporting Kansas City
-
-
Columbus Crew
دەستى پێ نەكرد
02:30
Bolivia
Liga Profesional Boliviano, Apertura Playoffs
THE Strongest
-
-
Club Bolivar
دەستى پێ نەكرد
01:45
Macedonia
1. MFL, Relegation/Promotion Playoffs
FK Borec
-
-
FK Gostivar
دەستى پێ نەكرد
19:00
International Youth
Kvarnerska Rivijera
NK Pomorac 1921
-
-
NK Olimpija Ljubljana
دەستى پێ نەكرد
19:00
International Youth
Toulon Tournament, Group C
Turkey U21
-
-
Japan U21
دەستى پێ نەكرد
19:30
Portugal U19
-
-
Canada U21
دەستى پێ نەكرد
22:00
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group A
FC Stars Kolomna
-
-
Titan Klin
دەستى پێ نەكرد
19:30
FC Istra
-
-
Saturn-2 Ramenskoe
دەستى پێ نەكرد
19:30
Russia
Zone North-West
Elikort
-
-
Khimik Koryazhma
دەستى پێ نەكرد
19:30
Finland
Ykkonen
FC Ktp
-
-
JJK Jyvaskyla
دەستى پێ نەكرد
20:00
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
Pärnu JK Vaprus II
-
-
Paide Linnameeskond III
دەستى پێ نەكرد
20:30
Estonia
Esiliiga B
Tallinna FC Flora
-
-
Parnu Jalgpalliklubi
دەستى پێ نەكرد
20:30
Vandra JK Vaprus
-
-
JK Tammeka Tartu II
دەستى پێ نەكرد
20:30
Russia
Saint Petersburg Cup
Laz St Petersburg
-
-
Std Petrovich
دەستى پێ نەكرد
20:45
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria, Relegation/Promotion
SpVgg Bayreuth
-
-
TSV Aubstadt
دەستى پێ نەكرد
21:00
FC Memmingen
-
-
TSV Rain AM Lech
دەستى پێ نەكرد
21:30
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
Acassuso Res.
-
-
Almirante Brown
دەستى پێ نەكرد
18:30
Denmark Amateur
U21
Horsholm Usserod IK
-
-
Vanlose IF
دەستى پێ نەكرد
21:00
International Youth
U21 Friendly Games
Albania
-
-
Bosnia & Herzegovina
دەستى پێ نەكرد
21:30
Sweden Amateur
3 Division
Assyriska IF I Norrkoping
-
-
Eneby BK
دەستى پێ نەكرد
21:30
Sweden
Superettan
Gefle IF
-
-
Landskrona Bois
دەستى پێ نەكرد
21:30
Helsingborgs IF
-
-
Jonkopings Sodra
دەستى پێ نەكرد
21:30
AFC Eskilstuna
-
-
Norrby IF
دەستى پێ نەكرد
21:30
Norway
Eliteserien
Sarpsborg 08
-
-
Stabaek IF
دەستى پێ نەكرد
21:30
Ireland
Leinster Senior League, Senior Division
Portmarnock FC
-
-
Newbridge Town FC
دەستى پێ نەكرد
22:45
Russia
Rostov Region Championship
Kobart
-
-
Dongazdobycha
دەستى پێ نەكرد
18:30
Tpf-Uor
-
-
Ska-2-dgtu
دەستى پێ نەكرد
18:30
Australia
U20 Victoria Premier League
Kingston City FC
-
-
Green Gully Cavaliers SC
دەستى پێ نەكرد
13:00
FC Bulleen Lions
-
-
Bentleigh Greens SC
دەستى پێ نەكرد
13:00
England
League Two, Playoffs
Coventry City
-
-
Exeter City
دەستى پێ نەكرد
18:30
Australia
U20 Queensland National Premier League
Brisbane Strikers
-
-
Lions FC
دەستى پێ نەكرد
13:30
Brazil
Brasileiro Serie D, Group A7
ASA AL
-
-
Sergipe SE
inprogress
01:30
Argentina
Torneo Federal A
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
-
-
Def. de Belgrano de Villa Ramallo
دەستى پێ نەكرد
02:30
USA
National Womens Soccer League
Houston Dash
-
-
Washington Spirit
دەستى پێ نەكرد
04:30
China
China Reserve League
Zhejiang Yiteng
-
-
Dalian Chaoyue
دەستى پێ نەكرد
09:30
Greece
U19 Football League
Kallithea FC
-
-
Sparti
دەستى پێ نەكرد
12:30
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Dinamo Brest Reserve
-
-
Dnepr Mogilyov
دەستى پێ نەكرد
12:30
FC Vitebsk Reserve
-
-
FC Slutsk Reserve
دەستى پێ نەكرد
17:30
Kazakhstan
2. Division
Akzhayik Reserve
-
-
Odusshor Zhas Ulan
دەستى پێ نەكرد
13:30
FC Astana Reserve
-
-
Irtysh Pavlodar Reserve
دەستى پێ نەكرد
13:30
Vietnam
Championship, Women
Son La
-
-
Tks Viet Nam
دەستى پێ نەكرد
14:00
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
VPK Agro Magdalinovka
-
-
Fc Kryvbas Kriviy Rih
دەستى پێ نەكرد
18:30
Republic of Korea
K-League 2
Asan Mugunghwa FC
-
-
Busan I Park
دەستى پێ نەكرد
15:00
FC Anyang
-
-
Seoul E-Land FC
دەستى پێ نەكرد
15:00
Georgia
U19 Soccer League
FC Merani Martvili
-
-
Samgurali
دەستى پێ نەكرد
15:30
Shevardeni 1906
-
-
FC Norchi Dinamo
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Dinamo Batumi
-
-
FC Shukura Kobuleti
دەستى پێ نەكرد
17:30
FC Samtredia
-
-
FC Kolkheti-1913 Poti
دەستى پێ نەكرد
17:30
Czech Republic
U21, Championship Group
AC Sparta Praha
-
-
1. FC Slovacko
دەستى پێ نەكرد
15:30
Norway
2nd Division, Group 1
Odds BK II
-
-
FK Mjolner
دەستى پێ نەكرد
15:30
Uganda
Cup
Synergy FC
-
-
Kampala City Council
دەستى پێ نەكرد
17:30
International Youth
U19 South American Games
Ecuador
-
-
Paraguay U19
دەستى پێ نەكرد
17:30
Greece
Football League
Kallithea FC Athen
-
-
Aoc-Kissamikos
دەستى پێ نەكرد
18:30
Ireland
Munster Senior League
Mayfield United FC
-
-
Everton AFC
دەستى پێ نەكرد
22:45
 
فورمی گرەو
جياوازى نييە لە گرەوت .