0
چوونەژوورەوە تۆماركردن KU
KurdishEnglishArabic
پێشبینی توپی پێ
گرەوکردنی ڕاستەوخۆ
خاڵ
پۆکەر
گازينۆى يارى تاوڵە
گازينۆ
دیاریەکانی تایبەت
پشتگيرى
هاوکاری
Italy
Serie A
Bologna FC
-
-
UC Sampdoria
دەستى پێ نەكرد
17:30
AC Chievo Verona
-
-
Spal 2013
دەستى پێ نەكرد
20:30
US Sassuolo Calcio
-
-
Hellas Verona
دەستى پێ نەكرد
20:30
Cagliari Calcio
-
-
Inter Milano
دەستى پێ نەكرد
23:15
England
Championship
Barnsley FC
-
-
Leeds United
دەستى پێ نەكرد
16:00
Aston Villa
-
-
Ipswich Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Burton Albion
-
-
Sunderland AFC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Fulham FC
-
-
Millwall FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Hull City
-
-
Bristol City
دەستى پێ نەكرد
18:30
Middlesbrough FC
-
-
Derby County
دەستى پێ نەكرد
18:30
Norwich City
-
-
Preston North End
دەستى پێ نەكرد
18:30
Reading FC
-
-
Sheffield Wednesday
دەستى پێ نەكرد
18:30
Wolverhampton Wanderers
-
-
Bolton Wanderers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Sheffield United
-
-
Birmingham City
دەستى پێ نەكرد
21:00
Spain
LaLiga
CD Alaves
-
-
SD Eibar
دەستى پێ نەكرد
15:30
Real Madrid
-
-
CF Malaga
دەستى پێ نەكرد
18:45
Real Betis Balompie
-
-
Girona CF
دەستى پێ نەكرد
21:00
UD Levante
-
-
Atletico Madrid
دەستى پێ نەكرد
23:15
England
Premier League
Tottenham Hotspur
-
-
West Bromwich Albion
دەستى پێ نەكرد
18:30
Swansea City
-
-
AFC Bournemouth
دەستى پێ نەكرد
18:30
Crystal Palace
-
-
Stoke City
دەستى پێ نەكرد
18:30
Newcastle United
-
-
Watford FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Manchester United
-
-
Brighton & Hove Albion
دەستى پێ نەكرد
18:30
Liverpool FC
-
-
Chelsea FC
دەستى پێ نەكرد
21:00
Spain
LaLiga 2
Cadiz CF
-
-
Real Valladolid
دەستى پێ نەكرد
18:30
Real Oviedo
-
-
CD Numancia
دەستى پێ نەكرد
20:30
Gimnastic De Tarragona
-
-
Lorca FC
دەستى پێ نەكرد
20:30
AD Alcorcon
-
-
Sevilla Atletico
دەستى پێ نەكرد
22:30
Real Zaragoza
-
-
CF Reus Deportiu
دەستى پێ نەكرد
23:00
England
League One
Rochdale AFC
-
-
Peterborough United
دەستى پێ نەكرد
18:30
AFC Wimbledon
-
-
Walsall FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Scunthorpe United
-
-
Charlton Athletic
دەستى پێ نەكرد
18:30
Doncaster Rovers
-
-
Milton Keynes Dons
دەستى پێ نەكرد
18:30
Rotherham United
-
-
Wigan Athletic
دەستى پێ نەكرد
18:30
Northampton Town
-
-
Bury FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Gillingham FC
-
-
Oldham Athletic
دەستى پێ نەكرد
18:30
Shrewsbury Town
-
-
Bradford City
دەستى پێ نەكرد
18:30
Southend United
-
-
Oxford United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Blackburn Rovers
-
-
Bristol Rovers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Portsmouth FC
-
-
Plymouth Argyle
دەستى پێ نەكرد
18:30
Fleetwood Town
-
-
Blackpool FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
France
Ligue 1
FC Stade Rennes
-
-
FC Nantes
دەستى پێ نەكرد
19:30
HSC Montpellier
-
-
OSC Lille
دەستى پێ نەكرد
22:30
FC Metz
-
-
SC Amiens
دەستى پێ نەكرد
22:30
ES Troyes AC
-
-
Angers Sco
دەستى پێ نەكرد
22:30
SM Caen
-
-
FC Girondins Bordeaux
دەستى پێ نەكرد
22:30
Dijon Fco
-
-
FC Toulouse
دەستى پێ نەكرد
22:30
Iran
Pro League
Tractor Sazi Tabriz FC
-
-
Sepidrood Rasht
دەستى پێ نەكرد
14:00
Pars Jonoubi Jam Bushehr
-
-
Persepolis FC
دەستى پێ نەكرد
15:00
ZOB Ahan FC
-
-
Foolad Khuzestan FC
دەستى پێ نەكرد
15:00
Saipa Karaj FC
-
-
Siah Jamegan
دەستى پێ نەكرد
15:15
Esteghlal Tehran
-
-
Gostaresh Foolad FC
دەستى پێ نەكرد
17:30
Portugal
Primeira Liga
Portimonense SC
-
-
CD Tondela
دەستى پێ نەكرد
19:30
Boavista Porto
-
-
Moreirense FC
دەستى پێ نەكرد
21:45
CD Aves
-
-
FC Porto
دەستى پێ نەكرد
00:00
Germany
Bundesliga
Eintracht Frankfurt
-
-
Bayer 04 Leverkusen
دەستى پێ نەكرد
18:00
Borussia Dortmund
-
-
FC Schalke 04
دەستى پێ نەكرد
18:00
RB Leipzig
-
-
Werder Bremen
دەستى پێ نەكرد
18:00
SC Freiburg
-
-
FSV Mainz 05
دەستى پێ نەكرد
18:00
FC Augsburg
-
-
VfL Wolfsburg
دەستى پێ نەكرد
18:00
Borussia Monchengladbach
-
-
FC Bayern Munich
دەستى پێ نەكرد
21:00
Austria
Bundesliga
SK Sturm Graz
-
-
LASK Linz
دەستى پێ نەكرد
18:30
SCR Altach
-
-
SKN St. Poelten
دەستى پێ نەكرد
21:00
FC Admira Wacker Modling
-
-
SV Mattersburg
دەستى پێ نەكرد
21:00
International Clubs
AFC Champions League, Knockout stage
Urawa Red Diamonds
-
-
AL Hilal Riyadh
دەستى پێ نەكرد
13:45
England
League Two
Mansfield Town
-
-
Chesterfield FC
دەستى پێ نەكرد
16:30
Barnet FC
-
-
Grimsby Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Forest Green Rovers
-
-
Cheltenham Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Crewe Alexandra
-
-
Luton Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Lincoln City
-
-
Port Vale
دەستى پێ نەكرد
18:30
Coventry City
-
-
Crawley Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Wycombe Wanderers
-
-
Yeovil Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Cambridge United
-
-
Stevenage FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Notts County
-
-
Colchester United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Swindon Town
-
-
Newport County
دەستى پێ نەكرد
18:30
Exeter City
-
-
Accrington Stanley
دەستى پێ نەكرد
18:30
Carlisle United
-
-
Morecambe FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
England
National League
Chester FC
-
-
Dagenham & Redbridge
دەستى پێ نەكرد
16:00
Aldershot Town
-
-
Wrexham FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Barrow AFC
-
-
Bromley
دەستى پێ نەكرد
18:30
Boreham Wood FC
-
-
Woking FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Dover Athletic
-
-
AFC Fylde
دەستى پێ نەكرد
18:30
Ebbsfleet United
-
-
Hartlepool United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Halifax Town
-
-
Eastleigh FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Guiseley AFC
-
-
Sutton United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Maidenhead United
-
-
Macclesfield Town
دەستى پێ نەكرد
18:30
Solihull Moors FC
-
-
Gateshead FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Torquay United
-
-
Leyton Orient
دەستى پێ نەكرد
18:30
Tranmere Rovers
-
-
Maidstone United FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Brazil
Brasileiro Serie A
Fluminense RJ
-
-
Sport Recife PE
دەستى پێ نەكرد
22:30
Netherlands
Eredivisie
VVV Venlo
-
-
Willem II Tilburg
دەستى پێ نەكرد
21:00
Heracles Almelo
-
-
NAC Breda
دەستى پێ نەكرد
22:15
FC Groningen
-
-
Feyenoord Rotterdam
دەستى پێ نەكرد
22:15
SC Heerenveen
-
-
PEC Zwolle
دەستى پێ نەكرد
23:15
Germany
2. Bundesliga
SSV Jahn Regensburg
-
-
MSV Duisburg
دەستى پێ نەكرد
15:30
Holstein Kiel
-
-
FC Ingolstadt 04
دەستى پێ نەكرد
15:30
Eintracht Braunschweig
-
-
1. FC Nuremberg
دەستى پێ نەكرد
15:30
Russia
Premier League
FK Tosno
-
-
Arsenal Tula
دەستى پێ نەكرد
17:00
FC Akhmat Grozny
-
-
FC Ufa
دەستى پێ نەكرد
19:30
Turkey
Super Lig
Goztepe Izmir
-
-
Akhisar Belediye GS
دەستى پێ نەكرد
14:30
Yeni Malatyaspor
-
-
Besiktas JK
دەستى پێ نەكرد
17:00
Galatasaray
-
-
Alanyaspor
دەستى پێ نەكرد
20:00
Turkey
1. Lig
Istanbulspor AS
-
-
Samsunspor
دەستى پێ نەكرد
13:30
Adanaspor
-
-
Gaziantepspor
دەستى پێ نەكرد
13:30
Giresunspor
-
-
MKE Ankaragücü
دەستى پێ نەكرد
16:00
Elazigspor
-
-
Boluspor
دەستى پێ نەكرد
16:00
Russia
Football National League
FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
-
-
Dinamo Saint Petersburg
دەستى پێ نەكرد
13:30
FC Yenisey Krasnoyarsk
-
-
Baltika Kaliningrad
دەستى پێ نەكرد
13:30
Samara Kryliya Sovetov
-
-
Shinnik Yaroslavl
دەستى پێ نەكرد
14:30
FC Volgar
-
-
FC Tom Tomsk
دەستى پێ نەكرد
14:30
FC Rotor Volgograd
-
-
FC Orenburg
دەستى پێ نەكرد
14:30
Avangard Kursk
-
-
FK Khimki
دەستى پێ نەكرد
14:30
Fakel Voronezh
-
-
FK Tambov
دەستى پێ نەكرد
17:30
Kuban Krasnodar
-
-
Sibir Novosibirsk
دەستى پێ نەكرد
17:30
Azerbaijan
Premier League
FK Kapaz
-
-
FK Gabala
دەستى پێ نەكرد
14:00
Neftchi Baku Pfc
-
-
Keshla FK
دەستى پێ نەكرد
16:30
Ukraine
Premier League
FC Mariupol
-
-
Vorskla Poltava
دەستى پێ نەكرد
15:30
Olimpik Donetsk
-
-
Shakhtar Donetsk
دەستى پێ نەكرد
18:30
Wales
Premier League
Cefn Druids AFC
-
-
Barry Town
دەستى پێ نەكرد
18:00
THE New Saints FC
-
-
Carmarthen Town AFC
دەستى پێ نەكرد
18:00
Israel
Premier League
Hapoel Bnei Sakhnin
-
-
Hapoel Ashkelon
دەستى پێ نەكرد
17:30
Maccabi Petah Tikva
-
-
Hapoel Akko
دەستى پێ نەكرد
19:30
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
-
-
Bnei Yehuda Tel Aviv
دەستى پێ نەكرد
19:45
Hapoel Akko
-
-
Maccabi Petah Tikva
دەستى پێ نەكرد
22:00
Maccabi Netanya
-
-
Maccabi Haifa
دەستى پێ نەكرد
22:00
Sudan
Premier League
Triea Albiga
-
-
Al-Ahli Shendi
دەستى پێ نەكرد
16:30
Thailand
FA Cup
Chiangrai United
-
-
Bangkok United
دەستى پێ نەكرد
15:30
Brazil
Brasileiro Serie B
Brasil De Pelotas RS
3
2
Criciuma SC
Finished
00:45
Figueirense SC
1
0
Paysandu PA
Finished
03:00
Ceara CE
-
-
ABC RN
دەستى پێ نەكرد
23:00
Vila Nova GO
-
-
Londrina PR
دەستى پێ نەكرد
23:00
Oeste SP
-
-
Goias GO
دەستى پێ نەكرد
23:00
Parana Clube PR
-
-
BOA EC MG
دەستى پێ نەكرد
23:00
America Mineiro MG
-
-
CRB AL
دەستى پێ نەكرد
23:00
Luverdense MT
-
-
Nautico PE
دەستى پێ نەكرد
23:00
Internacional RS
-
-
Guarani SP
دەستى پێ نەكرد
23:00
Scotland
Championship
Brechin City
-
-
Dundee United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Dunfermline Athletic
-
-
Dumbarton FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Falkirk FC
-
-
Greenock Morton
دەستى پێ نەكرد
18:30
Inverness Caledonian Thistle
-
-
ST Mirren
دەستى پێ نەكرد
18:30
Queen of The South
-
-
Livingston FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Mexico
Segunda Division
Albinegros de Orizaba
-
-
Yalmakan
دەستى پێ نەكرد
21:30
Argentina
Primera Division, Women
CA River Plate
-
-
Estudiantes de La Plata
دەستى پێ نەكرد
23:30
France
National
US Boulogne Cote D Opale
-
-
Red Star FC
دەستى پێ نەكرد
17:00
Italy
Serie C, Girone C
Fidelis Andria
-
-
Trapani Calcio
دەستى پێ نەكرد
17:00
Cosenza Calcio
-
-
Sicula Leonzio
دەستى پێ نەكرد
19:00
SS Monopoli 1966
-
-
SS Juve Stabia
دەستى پێ نەكرد
19:00
Racing Fondi
-
-
US Lecce
دەستى پێ نەكرد
19:00
Urbs Sportiva Reggina 1914
-
-
Bisceglie
دەستى پێ نەكرد
19:00
Casertana
-
-
Rende
دەستى پێ نەكرد
21:00
FC Matera
-
-
Virtus Francavilla Calcio
دەستى پێ نەكرد
21:00
Calcio Catania
-
-
Akragas
دەستى پێ نەكرد
23:00
Citta DI Siracusa
-
-
US Catanzaro
دەستى پێ نەكرد
23:00
South Africa
Premier League
Maritzburg United
-
-
Bidvest Wits
دەستى پێ نەكرد
17:00
Chippa United
-
-
Mamelodi Sundowns
دەستى پێ نەكرد
17:00
Supersport United
-
-
Polokwane City
Cancelled
18:00
Kaizer Chiefs
-
-
Free State Stars
دەستى پێ نەكرد
19:30
Lamontville Golden Arrows
-
-
Cape Town City FC
دەستى پێ نەكرد
21:45
Ajax Cape Town
-
-
Amazulu Durban
دەستى پێ نەكرد
21:45
Argentina
Primera D Metropolitana
CSYD Liniers
-
-
CA Lugano
دەستى پێ نەكرد
23:30
General Lamadrid
-
-
Central Ballester
دەستى پێ نەكرد
23:30
Uruguay
Primera Division, Clausura
CA Cerro
-
-
Penarol Montevideo
دەستى پێ نەكرد
23:30
Boston River
-
-
Juventud De Las Piedras
دەستى پێ نەكرد
23:30
Croatia
1. HNL
NK Slaven Belupo
-
-
NK Istra 1961
دەستى پێ نەكرد
17:30
HNK Hajduk Split
-
-
NK Osijek
دەستى پێ نەكرد
20:30
Italy
Serie C, Girone B
US Albinoleffe
-
-
Calcio Padova
دەستى پێ نەكرد
23:00
Switzerland
Challenge League
FC Chiasso
-
-
FC Winterthur
دەستى پێ نەكرد
21:30
Neuchatel Xamax FC
-
-
FC Wil 1900
دەستى پێ نەكرد
21:30
Italy
Serie B
Ascoli Picchio 1898
-
-
US Cremonese
دەستى پێ نەكرد
17:30
AS Avellino 1912
-
-
US Palermo
دەستى پێ نەكرد
17:30
Carpi FC 1909
-
-
Parma Calcio 1913 S.r.l.
دەستى پێ نەكرد
17:30
AS Cittadella
-
-
US Salernitana 1919
دەستى پێ نەكرد
17:30
FC Pro Vercelli 1892
-
-
Virtus Entella
دەستى پێ نەكرد
17:30
Spezia Calcio
-
-
Pescara Calcio
دەستى پێ نەكرد
17:30
Venezia
-
-
Novara Calcio
دەستى پێ نەكرد
17:30
Switzerland
Super League
FC Luzern
-
-
FC Basel
دەستى پێ نەكرد
21:30
FC Thun
-
-
FC St. Gallen
دەستى پێ نەكرد
21:30
France
Ligue 2
AC Le Havre
-
-
RC Lens
دەستى پێ نەكرد
17:45
Hungary
NB I
Videoton FC
-
-
Paksi FC
دەستى پێ نەكرد
18:00
SC Vasas Budapest
-
-
Debreceni VSC
دەستى پێ نەكرد
18:00
Budapest Honved FC
-
-
Mezokovesd Zsory
دەستى پێ نەكرد
18:00
Diosgyori Vtk
-
-
Ujpest FC
دەستى پێ نەكرد
18:00
Balmazujvaros Sport Kft
-
-
Puskas Akademia
دەستى پێ نەكرد
18:00
Szombathelyi Haladas
-
-
Ferencvarosi TC
دەستى پێ نەكرد
22:00
Scotland
League One
Alloa Athletic
-
-
AYR United
دەستى پێ نەكرد
18:30
Arbroath FC
-
-
Forfar Athletic
دەستى پێ نەكرد
18:30
East Fife FC
-
-
Airdrieonians
دەستى پێ نەكرد
18:30
Raith Rovers
-
-
Queens Park FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Stranraer FC
-
-
Albion Rovers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Poland
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
-
-
Piast Gliwice
دەستى پێ نەكرد
18:00
Arka Gdynia
-
-
Sandecja Nowy Sacz
دەستى پێ نەكرد
20:30
Korona Kielce
-
-
Legia Warszawa
دەستى پێ نەكرد
23:00
Peru
Reserve League
UTC de Cajamarca
-
-
Cantolao
دەستى پێ نەكرد
21:30
Czech Republic
1. Liga
Banik Ostrava
-
-
MFK Karvina
دەستى پێ نەكرد
21:00
Peru
Primera Division, Clausura
Real Garcilaso
-
-
Sport Huancayo
دەستى پێ نەكرد
21:00
FBC Melgar
-
-
Juan Aurich
دەستى پێ نەكرد
23:30
UTC De Cajamarca
-
-
Academia Cantolao
دەستى پێ نەكرد
00:00
India
Indian Super League
Mumbai City FC
-
-
FC Goa
دەستى پێ نەكرد
18:00
Belgium
First Division A
Royal Antwerp FC
-
-
Yellow Red KV Mechelen
دەستى پێ نەكرد
20:30
KV Oostende
-
-
AS Eupen
دەستى پێ نەكرد
22:30
ST. Truidense VV
-
-
Sporting Lokeren
دەستى پێ نەكرد
22:30
KV RS Waasland Beveren
-
-
Royal Charleroi SC
دەستى پێ نەكرد
23:00
Romania
Liga 1
FC Viitorul Constanta
-
-
ACS Poli Timisoara
دەستى پێ نەكرد
19:30
Dinamo Bucuresti
-
-
CSM Politehnica Iasi
دەستى پێ نەكرد
22:15
Morocco
Botola
RSB Berkane
-
-
Maghreb Athletic Tetouan
دەستى پێ نەكرد
18:30
Ittihad Tanger
-
-
Chabab Atlas Khenifra
دەستى پێ نەكرد
18:30
Scotland
Premiership
Hamilton Academical
-
-
Hibernian FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Heart of Midlothian
-
-
Ross County
دەستى پێ نەكرد
18:30
Motherwell FC
-
-
FC ST Johnstone
دەستى پێ نەكرد
18:30
Denmark
Superligaen
FC Helsingor
-
-
Aalborg BK
دەستى پێ نەكرد
18:30
Cyprus
1st Division
Aris Limassol
-
-
Ermis Aradippou
دەستى پێ نەكرد
19:30
Apoel Nicosia
-
-
Olympiakos Nicosia
دەستى پێ نەكرد
19:30
Anorthosis Famagusta
-
-
AEL Limassol
دەستى پێ نەكرد
20:30
Scotland
League Two
Annan Athletic
-
-
Clyde FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Edinburgh City
-
-
Cowdenbeath FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Elgin City
-
-
Berwick Rangers
دەستى پێ نەكرد
18:30
Stenhousemuir FC
-
-
Montrose FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Stirling Albion
-
-
Peterhead FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Belgium
First Division B, Second stage
Union Saint-Gilloise
-
-
Oud-Heverlee Leuven
دەستى پێ نەكرد
19:30
KSV Roeselare
-
-
Lierse SK
دەستى پێ نەكرد
23:00
Greece
Super League
PAS Giannina
-
-
A.O Xanthi
دەستى پێ نەكرد
16:30
Apollon Smirnis
-
-
Lamia
دەستى پێ نەكرد
18:45
Atromitos Athinon
-
-
Panathinaikos
دەستى پێ نەكرد
21:00
Malta
Premier League, Main round
Sliema Wanderers
-
-
Gzira United
دەستى پێ نەكرد
16:30
Lija Athletic
-
-
Hamrun Spartans FC
دەستى پێ نەكرد
16:30
Naxxar Lions FC
-
-
Mosta FC
دەستى پێ نەكرد
18:30
Senglea Athletic
-
-
Balzan FC
دەستى پێ نەكرد
18:45
Greece
Football League
Aris Thessaloniki
-
-
Panachaiki 2005
دەستى پێ نەكرد
16:30
Panseraikos 1964
-
-
AE Karaiskakis
دەستى پێ نەكرد
16:30
OFI Crete
-
-
Kallithea FC Athen
دەستى پێ نەكرد
16:30
Anagennisi Karditsas 1904
-
-
Apollon Larisas
دەستى پێ نەكرد
16:30
Israel
Liga Bet North A
Ironi Bnei Kabul
-
-
Maccabi Tzeirey Shfaram
دەستى پێ نەكرد
12:30
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Galatasaray
-
-
Alanyaspor
دەستى پێ نەكرد
14:00
Goeztepe AS
-
-
Akhisar Belediye Genclik VE Spor
دەستى پێ نەكرد
14:00
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Ankara Demirspor
-
-
Yeni Orduspor Kulubu
دەستى پێ نەكرد
14:00
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Catalcaspor
-
-
Bergama Belediyespor
دەستى پێ نەكرد
14:00
Orhangazi Belediyespor
-
-
Ofspor
دەستى پێ نەكرد
14:00
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Ankara Adliyespor
-
-
Aydinspor
دەستى پێ نەكرد
14:00
Karacabey Birlik Spor A.s
-
-
Tarsus Idman Yurdu
دەستى پێ نەكرد
14:00
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Sivas Belediye Spor
-
-
Eyuepsor
دەستى پێ نەكرد
13:30
Tuzlaspor
-
-
Etimesgut Belediyespor
دەستى پێ نەكرد
14:00
Georgia
National League
FC Samtredia
-
-
FC Dila Gori
دەستى پێ نەكرد
13:30
Vietnam
V-League
SAI Gon FC
-
-
Vicem Hai Phong
دەستى پێ نەكرد
13:30
Hoang Anh Gia Lai
-
-
SHB DA Nang
دەستى پێ نەكرد
13:30
Dong Tam Long AN
-
-
XO SO Kien Thiet Can Tho
دەستى پێ نەكرد
13:30
Than Quang Ninh
-
-
HA Noi FC
دەستى پێ نەكرد
13:30
Sanna Khanh Hoa Bvn
-
-
Becamex Binh Duong
دەستى پێ نەكرد
13:30
Song Lam Nghe AN
-
-
CLB BD Thanh Hoa
دەستى پێ نەكرد
13:30
QNK Quang Nam
-
-
TP HO Chi Minh
دەستى پێ نەكرد
13:30
Hungary
U19 League
MTK Hungaria U19
-
-
Gyori ETO FC
دەستى پێ نەكرد
12:30
Israel
U19 Premier Division 1
Bnei Yehuda Tel Aviv
-
-
Hapoel Petah Tikva
دەستى پێ نەكرد
12:00
Moldova
Divizia A, Relegation Round
FC Codru Lazova
-
-
FC Zimbru Chisinau 2
دەستى پێ نەكرد
14:30
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Istanbulspor AS
-
-
Samsunspor
دەستى پێ نەكرد
11:30
Russia
Youth League
FK Tosno
-
-
Arsenal Tula
inprogress
10:30
FC Akhmat Grozny
-
-
FK Ufa
دەستى پێ نەكرد
14:30
Rubin Kazan
-
-
CSKA Moscow
دەستى پێ نەكرد
19:00
Australia
A-League
Wellington Phoenix FC
-
-
Central Coast Mariners FC
inprogress
10:05
Sydney FC
-
-
Brisbane Roar FC
دەستى پێ نەكرد
12:20
Chile
Primera B, Torneo Transicion, Playoffs
San Marcos De Arica
1
0
Union La Calera
Finished
04:30
Argentina
Primera B Nacional
CA Sarmiento
0
2
San Martin De Tucuman
Finished
03:30
Independiente Rivadavia De Mendoza
2
0
Ferro Carril Oeste
Finished
04:00
Quilmes Atletico Club
-
-
Club Almagro
دەستى پێ نەكرد
23:35
Argentina
Torneo Federal A
Sportivo Las Parejas
1
0
Gimnasia Y Esgrima
Finished
02:30
Chile
Primera Division, Torneo Transicion
San Luis De Quillota
0
0
Universidad De Concepcion
Finished
02:00
Palestino
-
-
Deportes Iquique
دەستى پێ نەكرد
18:30
Universidad De Chile
-
-
Audax Italiano La Florida
دەستى پێ نەكرد
23:30
Argentina
Primera Division
Chacarita Juniors
0
2
CA Huracan
Finished
01:45
Colon De Santa Fe
3
1
CA Tigre
Finished
04:00
CA Belgrano
-
-
Gimnasia Y Esgrima La Plata
دەستى پێ نەكرد
23:30
Club Atletico Patronato Parana
-
-
Union De Santa Fe
دەستى پێ نەكرد
23:30
Paraguay
Primera Division, Clausura
Libertad Asuncion
0
0
Deportivo Capiata
Finished
01:40
Bulgaria
First Professional League
FK Septemvri Sofia
-
-
PFK Botev Plovdiv
دەستى پێ نەكرد
14:30
Beroe Stara Zagora
-
-
Slavia Sofia
دەستى پێ نەكرد
16:45
Levski Sofia
-
-
FC Vereya
دەستى پێ نەكرد
19:00
Portugal
Segunda Liga
FC Famalicao
-
-
Sporting CP B
دەستى پێ نەكرد
14:45
Sporting Braga B
-
-
FC Gil Vicente
دەستى پێ نەكرد
18:30
Nacional De Madeira
-
-
CF Uniao Madeira
دەستى پێ نەكرد
19:30
Qatar
Stars League
Al-Kharaityat
-
-
Al-Ahli Doha
دەستى پێ نەكرد
16:30
Umm-Salal
-
-
Qatar SC
دەستى پێ نەكرد
16:30
Al-Rayyan
-
-
Al-Gharrafa
دەستى پێ نەكرد
18:40
Romania
Liga III, Seria 5
CS Iernut
-
-
Unirea Alba Iulia
دەستى پێ نەكرد
15:30
Germany
3. Liga
Werder Bremen II
-
-
ROT Weiss Erfurt
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Carl Zeiss Jena
-
-
VfL Osnabruck
دەستى پێ نەكرد
16:30
VfR Aalen
-
-
SpVgg Unterhaching
دەستى پێ نەكرد
16:30
FSV Zwickau
-
-
SV Wehen Wiesbaden
دەستى پێ نەكرد
16:30
Hansa Rostock
-
-
Fortuna Cologne
دەستى پێ نەكرد
16:30
1. FC Magdeburg
-
-
Hallescher FC
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Wurzburger Kickers
-
-
Sportfreunde Lotte
دەستى پێ نەكرد
16:30
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
Hessen Kassel
-
-
1 FC Saarbrucken
دەستى پێ نەكرد
16:30
SpVgg Elversberg 07
-
-
SV Waldhof Mannheim
دەستى پێ نەكرد
16:30
Röchling Völklingen
-
-
TSV Eintracht Stadtallendorf
دەستى پێ نەكرد
16:30
Stuttgarter Kickers
-
-
FC Astoria Walldorf
دەستى پێ نەكرد
16:30
FSV Mainz 05 II
-
-
Wormatia Worms
دەستى پێ نەكرد
16:30
TSG 1899 Hoffenheim II
-
-
TSV Schott Mainz
دەستى پێ نەكرد
16:30
Germany Amateur
Regionalliga West
TSV Alemannia Aachen
-
-
1. FC Koln II
دەستى پێ نەكرد
16:30
SC Verl
-
-
Borussia Dortmund II
Cancelled
16:30
Bonner SC
-
-
SV Roedinghausen
دەستى پێ نەكرد
20:30
Slovakia
Superliga
FC Vion Zlate Moravce
-
-
MFK Zemplin Michalovce
دەستى پێ نەكرد
16:30
FK Senica
-
-
1. FC Tatran Presov
دەستى پێ نەكرد
16:30
FK Zeleziarne Podbrezova
-
-
SK Slovan Bratislava
دەستى پێ نەكرد
16:30
AS Trencin
-
-
MFK Ruzomberok
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Spartak Trnava
-
-
MSK Zilina
دەستى پێ نەكرد
17:30
Venezuela
Segunda Division
Ucv FC
2
0
Lala FC
Finished
01:30
Deportivo Petare
-
-
Yaracuy FC
دەستى پێ نەكرد
22:30
Gran Valencia FC
-
-
Academia Puerto Cabello
دەستى پێ نەكرد
23:00
Yaracuyanos FC
-
-
Caracas FC II
دەستى پێ نەكرد
23:00
Czech Republic
FNL
MFK Frydek-Mistek
-
-
FK Pardubice
دەستى پێ نەكرد
16:00
1 FK Pribram
-
-
Fotbal Trinec
دەستى پێ نەكرد
16:00
Hradec Kralove
-
-
1.sc Znojmo
دەستى پێ نەكرد
16:30
SK Dynamo Ceske Budejovice
-
-
FC Sellier & Bellot Vlasim
دەستى پێ نەكرد
18:45
Germany Amateur
Regionalliga North
SC Weiche Flensburg 08
-
-
Hannover 96 II
دەستى پێ نەكرد
16:00
BSV SW Rehden
-
-
VfB Oldenburg
دەستى پێ نەكرد
17:00
SSV Jeddeloh
-
-
VfL Wolfsburg II
دەستى پێ نەكرد
18:30
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Baten
-
-
AL Taawon
دەستى پێ نەكرد
15:35
AL Fateh SC
-
-
AL Faisaly
دەستى پێ نەكرد
18:00
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Augsburg II
-
-
FC Schweinfurt 05
دەستى پێ نەكرد
15:30
FC Memmingen
-
-
FC Ingolstadt 04 II
دەستى پێ نەكرد
16:30
SpVgg Bayreuth
-
-
VfR Garching
دەستى پێ نەكرد
16:30
Wacker Burghausen
-
-
SV Seligenporten
دەستى پێ نەكرد
16:30
TSV Buchbach
-
-
FV Illertissen
دەستى پێ نەكرد
16:30
1. FC Nurnberg II
-
-
SV Schalding-Heining
دەستى پێ نەكرد
16:30
FC Pipinsried
-
-
VfB Eichstatt
دەستى پێ نەكرد
16:30
Serbia
Superliga
FK Macva Sabac
-
-
FK Javor Matis
دەستى پێ نەكرد
15:30
Backa Palanka
-
-
Vojvodina Novi Sad
دەستى پێ نەكرد
15:30
FK Radnik Surdulica
-
-
FK Napredak Krusevac
دەستى پێ نەكرد
17:30
RAD Beograd
-
-
FK Mladost Lucani
دەستى پێ نەكرد
17:30
FK Radnicki Nis
-
-
FK Zemun
دەستى پێ نەكرد
19:30
Argentina
Campeonato De Reserva De Primera Division
Chacarita Juniors
-
-
Huracan Res.
دەستى پێ نەكرد
15:30
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VI
SD San Jose
-
-
Cd Tenerife
دەستى پێ نەكرد
15:30
India
I-League
Minerva FC
-
-
Mohun Bagan AC
دەستى پێ نەكرد
15:30
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FC Oberlausitz Neugersdorf
-
-
TSG Neustrelitz
دەستى پێ نەكرد
15:30
VSG Altglienicke
-
-
FC Energie Cottbus
دەستى پێ نەكرد
16:00
FC Viktoria Berlin
-
-
FSV Budissa Bautzen
دەستى پێ نەكرد
16:00
FSV 63 Luckenwalde
-
-
ZFC Meuselwitz
دەستى پێ نەكرد
16:00
SV Babelsberg 03
-
-
BFC Dynamo
دەستى پێ نەكرد
16:00
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga
NK Vitez
-
-
Borac Banja Luka
دەستى پێ نەكرد
15:30
Mladost Doboj Kakanj
-
-
NK Siroki Brijeg
دەستى پێ نەكرد
15:30
NK Celik Zenica
-
-
FK Krupa
دەستى پێ نەكرد
15:30
Zrinjski Mostar
-
-
Sloboda Tuzla
دەستى پێ نەكرد
17:30
Macedonia
1. MFL
FK Renova
-
-
Shkendija 79 Tetovo
دەستى پێ نەكرد
15:30
Romania
Liga III, Seria 4
CS Soimii Lipova
-
-
Nuova Mama Mia Becicherecul
دەستى پێ نەكرد
15:30
Poland
I Liga
Odra Opole
-
-
Pogon Siedlce
دەستى پێ نەكرد
15:30
GKS Katowice
-
-
Miedz Legnica
دەستى پێ نەكرد
18:30
Stal Mielec
-
-
GKS Tychy
دەستى پێ نەكرد
20:15
Drutex-Bytovia
-
-
Podbeskidzie Bielsko Biala
دەستى پێ نەكرد
20:30
Slovenia
PrvaLiga
Triglav Kranj
-
-
NK Domzale
دەستى پێ نەكرد
15:30
ND Gorica
-
-
NK Ankaran Hrvatini
دەستى پێ نەكرد
17:30
NK Celje
-
-
NK Maribor Piv Lasko
دەستى پێ نەكرد
22:50
Romania
Liga III, Seria 1
Csm Focsani
-
-
CS Sporting Liesti
دەستى پێ نەكرد
15:30
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
Fuerza Amarilla S.c.
-
-
Clan Juvenil
دەستى پێ نەكرد
00:00
 
فورمی گرەو
جياوازى نييە لە گرەوت .