0
چوونەژوورەوە تۆماركردن KU
KurdishEnglishArabic
پێشبینی توپی پێ
گرەوکردنی ڕاستەوخۆ
خاڵ
پۆکەر
گازينۆى يارى تاوڵە
یاری پەقاندن
گازينۆ
دیاریەکانی تایبەت
پشتگيرى
هاوکاری
International Clubs
UEFA Europa League, Knockout stage
Olympique Marseille
-
-
FC Salzburg
دەستى پێ نەكرد
23:35
Arsenal FC
-
-
Atletico Madrid
دەستى پێ نەكرد
23:35
International Clubs
Copa Libertadores, Group H
Boca Juniors
-
-
Palmeiras SP
دەستى پێ نەكرد
05:15
Egypt
Premier League
Al-Ahly Cairo
-
-
Al-Zamalek
دەستى پێ نەكرد
22:30
AL Asyooti Sport
-
-
Talaea EL Gaish
دەستى پێ نەكرد
18:15
International Clubs
Copa Libertadores, Group F
Club Nacional De Football
-
-
Real Garcilaso
دەستى پێ نەكرد
02:45
International Clubs
Copa Libertadores, Group C
Atletico Tucuman
-
-
THE Strongest
دەستى پێ نەكرد
02:45
Brazil
U20 Copa do Brasil
Corinthians SP
-
-
Flamengo RJ
inprogress
01:30
Brazil
Copa do Brasil
Goias GO
-
-
Gremio RS
دەستى پێ نەكرد
03:00
Vitoria BA
-
-
Corinthians SP
دەستى پێ نەكرد
03:00
Colombia
Primera A, Apertura
Atletico Huila
-
-
Jaguares FC
دەستى پێ نەكرد
03:30
Club Deportivo Junior FC
-
-
Atletico Nacional Medellin
دەستى پێ نەكرد
05:30
USA
United Soccer League
Richmond Kickers
-
-
Toronto FC II
دەستى پێ نەكرد
03:30
Rio Grande Valley FC
-
-
Orange County SC
دەستى پێ نەكرد
04:30
International Clubs
CONCACAF Champions League, Knockout stage
Guadalajara Chivas
-
-
Toronto FC
دەستى پێ نەكرد
06:00
Denmark
DBU Pokalen
Brøndby IF
-
-
FC Midtjylland
دەستى پێ نەكرد
21:00
International Clubs
Copa Libertadores, Group A
Monagas SC
-
-
Defensor Sporting
دەستى پێ نەكرد
05:15
International Clubs
Copa Libertadores, Group D
Independiente Santa Fe
-
-
Flamengo RJ
دەستى پێ نەكرد
05:15
Sweden
Damallsvenskan, Women
FC Rosengard
-
-
Eskilstuna United
دەستى پێ نەكرد
21:00
Norway
Super Cup
Lillestrom SK
-
-
Rosenborg BK
دەستى پێ نەكرد
21:00
Germany Amateur
Regionalliga North
VfB Luebeck
-
-
FC St. Pauli II
دەستى پێ نەكرد
21:30
Sudan
Premier League
Hay Alwady FC
-
-
AL Shorta AL Gadarif
دەستى پێ نەكرد
18:30
Hungary
Magyar Kupa, Women
Diosgyori VTK
-
-
Ferencvarosi TC
دەستى پێ نەكرد
22:30
Ireland
Munster Senior League
Carrigaline United AFC
-
-
Leeds AFC
دەستى پێ نەكرد
22:15
College Corinthians FC
-
-
Ringmahon Rangers
دەستى پێ نەكرد
22:15
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
FC Pohu
-
-
FC Viikingit/2
دەستى پێ نەكرد
21:45
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Herto
-
-
Puistolan Urheilijat
دەستى پێ نەكرد
21:45
Russia
Saint Petersburg Higher League
Mashtekh
-
-
Parus
دەستى پێ نەكرد
21:45
Israel
Liga Alef South
Sectzya Nes Ziona
-
-
Maccabi Kiiryat Gat
دەستى پێ نەكرد
20:00
Estonia
Small Cup
Paide Linnameeskond III
-
-
Ambla Vallameeskond
دەستى پێ نەكرد
21:30
Finland Amateur
3 Division Tampere
Tampereen Peli-Toverit
-
-
Saaksjaerven Loiske
دەستى پێ نەكرد
21:15
Estonia
II Liiga Louna/Lääs
JK Tallinna Kalev III
-
-
Parnu JK Poseidon N.
دەستى پێ نەكرد
21:00
Tallinna Charma
-
-
Viljandi JK Tulevik II
دەستى پێ نەكرد
21:30
Romania
Liga 1, Championship round
CSM Politehnica Iasi
-
-
FC Astra Giurgiu
دەستى پێ نەكرد
20:30
Serbia
Superliga, Championship Round
Partizan Belgrade
-
-
FK Radnicki Nis
دەستى پێ نەكرد
20:30
Kuwait
Emir Cup
Khaitan SC
-
-
Al Salibikhaet
دەستى پێ نەكرد
20:25
Georgia
National League
Lokomotivi Tbilisi
-
-
FC Dila Gori
دەستى پێ نەكرد
15:30
FC Samtredia
-
-
FC Rustavi
دەستى پێ نەكرد
17:30
Israel
Cup, Women
Hapoel Beer Sheva
-
-
Hapoel Nir Ramat Hasharon
دەستى پێ نەكرد
19:30
MS Kiryat Gat
-
-
Maccabi Holon FC
دەستى پێ نەكرد
22:00
Bulgaria
Third League North West
Cherven Bryag
-
-
Botev Kozlodui
دەستى پێ نەكرد
18:30
FK Levski 2007
-
-
PFC Spartak Pleven
دەستى پێ نەكرد
18:30
Kariana Erden
-
-
Vihar Slavyanovo
دەستى پێ نەكرد
18:30
Academik Svishtov
-
-
Fk Pavlikeni
دەستى پێ نەكرد
18:30
Jantra
-
-
OFK Bdin Vidin
دەستى پێ نەكرد
18:30
Botev Lukovit
-
-
Yantra Gabrovo
دەستى پێ نەكرد
18:30
Netherlands
U19 Eredivisie
Ajax Amsterdam
-
-
Az Alkmaar
دەستى پێ نەكرد
18:30
Greece
Football League
OFI Crete
-
-
Panegialios
دەستى پێ نەكرد
18:30
Israel
Liga Alef North
Hapoel Herzelia
-
-
Maccabi Tzur Shalom
دەستى پێ نەكرد
18:30
Maccabi Ironi Kiryat Ata
-
-
Ironi Tiberias
دەستى پێ نەكرد
18:30
Hapoel Um El Fahem
-
-
Hapoel Jerusalem
دەستى پێ نەكرد
18:30
Belarus
Vysshaya Liga Dublery (Reserve L)
Gomel Reserve
-
-
FC Isloch Reserve
دەستى پێ نەكرد
17:30
FC Minsk
-
-
Dinamo Brest Reserve
دەستى پێ نەكرد
18:30
Argentina
Camp. De Reserva De Primera Division B National
Deportivo Moron Res.
-
-
Villa Dalmine
دەستى پێ نەكرد
17:30
Deportivo Riestra
-
-
CA Quilmes
دەستى پێ نەكرد
17:30
CSD Flandria Reserve
-
-
Club Almagro
دەستى پێ نەكرد
22:30
Russia
Moscow Championship
Sokol Moscow
-
-
Yunost Moskvy-Spartak-2
دەستى پێ نەكرد
14:30
FSM-2
-
-
Vorobievy Gory
دەستى پێ نەكرد
17:30
Kazakhstan
Reserve League
FC Astana Reserve
-
-
Shakhtar Karaganda Reserve
دەستى پێ نەكرد
14:30
FC Kairat Almaty Reserve
-
-
Aktobe Reserve
دەستى پێ نەكرد
14:30
Irtysh Pavlodar Reserve
-
-
Atyrau Reserve
دەستى پێ نەكرد
14:30
Indonesia
Liga 2
PSS Sleman
-
-
Psmp Mojokerto
دەستى پێ نەكرد
13:00
Gresik United
-
-
Semeru FC Lumajang
دەستى پێ نەكرد
16:30
Mexico
Segunda Division
Albinegros de Orizaba
-
-
Leones Negros UDG
دەستى پێ نەكرد
04:30
Puebla II
-
-
America De Mexico II
دەستى پێ نەكرد
20:30
Brazil
Copa do Nordeste, Qualification
Sampaio Correa MA
-
-
River PI
دەستى پێ نەكرد
02:45
Salgueiro PE
-
-
Juazeirense
دەستى پێ نەكرد
04:00
Ireland
Leinster Senior Cup
Crumlin United FC
-
-
Malahide United
دەستى پێ نەكرد
23:00
 
فورمی گرەو
جياوازى نييە لە گرەوت .